Kiinnostaisiko jotakuta ottaa sivusto itselleen haltuun? Eli siirrettäisiin domain ja siihen liittyvät vastuut eteenpäin. Eli olisin halukas luopumaan tämän omistajuudesta.
Taas on vuosi vierähtänyt ja taas uuden vuosilaskun tullessa tajusin, että kai se on vihdoin myönnettävä ettei minulla enää tule riittämään aika ja into tämän kehittämiseen. Edelleen silti usein kuitenkin takaraivossa jyskyttää, että tässäkin olisi potentiaalia jos olisi vain joku jolla olisi draivia.
Jos jotakuta kiinnostaa, niin ottakaa yhteyttä. Kaikenlaiset yhteishuoltajuudetkin tietysti on mahdollisia. Olisin ehdottomasti edelleen valmis hoitelemaan tätä ylläpidollista puolta ongelmien sun muiden tullessa, mutta pääsisin ainakin huonosta omatunnosta eroon... Vuosittainen kulu tälle taisi olla luokkaa 85e/vuosi.
Laittakaa keskustelua tähän, tai sitten spostilla tai privallakin hoituu.