jatkuuko se viel kolmannella tuotantakaudell 
Jatkuupa hyvinkin, tuossa joskus syksymmällä. Toisen kauden viimeisestä jaksosta jäi itsellenikin vähän kaksijakoiset tunnelmat, mutta uskoisin käsikirjoittajien pitävän homman sen verran hallussa, että tuosta ei tule mitään ensimmäisen kauden uusintaa. Mitähän "The Company" haluaa sieltä Sonasta?

Paon lisäksi toimivat myös muun muassa 24, Lost, Rooma ja Weeds. 24:ssä (kuinka monta huonoa päivää voi yhdelle miehelle sattua?) ja Lostissakin (yksi vastaus tuo mukaan kymmenen uutta kysymystä) tuota pitkittämistä on havaittavissa, mutta ihan hyvää viihdettä silti. Rooman uhkasivat jättää kahteen kauteen, mutta kyllähän tuo loppu jätti vaikka mitä auki ja onhan tuossa tietysti vielä rapiat neljäsataa vuotta historiaakin vielä kertomatta, joten saa nähdä. Weedsin viljelemä musta huumori toimii aina.
Kotimaan televisiosta tulee katsottua lähinnä Salkkareita (tottakai!), Simpsoneita ja CSI:tä silloin, kun kohdalle sattuvat.