Foorumin ohjenuorat - Kaikille käyttäjille luettavaksi
0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.
Riquelme oli muutenkin elementissään ja oikeastaan Messin kanssa ainoita onnistujia Argentiinan joukkueesta.Toivottavasti Riquelme palaa Espanjaan, sen verran hieno pelaaja on kyseessä. NERO.
Miten Gago pelasi? Entä Drenthe? Onko muitakin osallistujia? Garay?
Onko kyseinen Maakay Roy Maakay?Eikö näitten yli-ikäisten kanssa muuten ole niin, että kaikissa peleissä saa käyttää vain alle 23-vuotiaita, mutta finaalissa saa ottaa mukaan kolme yli-ikäistä pelaajaa?
Onko kyseinen Maakay Roy Maakay?
Loistavaa nähdä Naurava Kulkuri vauhdissa ottelussa Uutta-Seelantia vastaan.<--------- Löytyihän se kauan Barcelonassa hukassa ollut hymykin. Tevetuloa takasin, Ronaldinho!!
Joo oli kyllä ainakin Community Shieldin puoliajalla Urheilukanavalla näytettyjen pätkien perusteella ollut peli aikamoista Ronaldinho-showta
Täytyy tietysti muistaa, että vastus ei nyt ihan siltä kovimmalta, eikä toiseksi kovimmalta tasolta ollut. Hyvä, jos mies alkaa taas piristyä. Maailmassa ei ole koskaan liikaa taitavia pelaajia.